Zadavatelem microsite je firma Stavebniny Černý, s.r.o.Stavební materiál, nářadí a jiné potřeby pro stavby – Teplice

Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu i zapůjčení nářadí. Široký sortiment zboží, dlouhá otevírací doba každý den i e-shop. Zajistíme pro Vás vše, co potřebujete.Máte stavební firmu, stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete nakoupit stavební materiál? Chcete půjčit lešení, míchačku, vrtačku nebo jiné nářadí? Jste z Teplic nebo okolí? Navštivte pobočku naší společnosti Stavebniny Černý, s.r.o. na ul. K Vápence 461 ve městě Teplice - Řetenice. Nakoupíte u nás vše, co potřebujte. Co nemáme skladem, to Vám rádi zajistíme a dodáme později. V případě potřeby Vám zajistíme dopravu zboží přímo na stavbu. Půjčujeme i přívěsné vozíky.
Jsme tu pro Vás každý den od 6:30 – 19:00. V případě potřeby Vám poradíme, navrhneme řešení či zpracujeme cenovou nabídku. Naše společnost Stavebniny Černý, s.r.o. Vám nabízí široký sortiment stavebního materiálu, rozumné ceny i možnost realizace včetně montáže.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Materiál pro stavbu domu a zahrady – prodej v Ústeckém kraji

Materiál pro stavbu domu a zahrady – prodej v Ústeckém kraji

Stavební materiál za nejlepší cenu s nejvyšší kvalitou. Poskytování poradenství a řešení realizací vašich projektů zajišťuje společnost Stavebniny Černý, s.r.o.


Stavební materiál, velkoobchodní a maloobchodní prodej v Ústeckém ...

Stavební materiál, velkoobchodní a maloobchodní prodej v Ústeckém ...

Bohatý stavební sortiment naleznete u firmy Stavebniny Černý, s.r.o. s provozovnou v Teplicích Řetenice. Zpracujeme cenovou kalkulaci a daný materiál dopravíme až přímo na stavbu.