Zadavatelem microsite je firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Vysoká kvalita trvanlivých a dehydratovaných výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu.Představujeme firmu Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. z okresu Opava, která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Nabízíme produkty špičkové kvality bez přidaných náhražek jako jsou vývary, polévky, šťávy a omáčky, těstoviny, sušené polotovary atd.

Nad 1 500 Kč doprava ZDARMA!

Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších.

Pokud Vás výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Větřkovice 50, okres Opava.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY