Zadavatelem microsite je firma Wellness hotel Hluboký dvůr***Luxusní hotel s wellness uprostřed resortu Hrubá Voda

Plánujete zrelaxovat své tělo i mysl a hledáte k tomu to správné místo? Zveme vás do našeho hotelu Hluboký dvůr, který se nachází v krásném víceúčelovém středisku Resort Hrubá Voda.U nás najdete jak skvělé místo pro odpočinek, tak nespočet možností pro venkovní aktivity a výlety.
Ubytujeme vás ve více než 30 pokojích, pokoje nabízí různou kapacitu pro jednotlivce, i početnější skupiny nebo rodiny. Nabízíme nadstandartní vybavení a příjemnou atmosféru. Co se týče wellness, můžete navštívit saunový svět, zúčastnit se saunových ceremoniálů, zarezervovat si masáž, ale i kosmetické ošetření, vaše tělo dostane pořádnou dávku odpočinku na krásném místě. Zarezervovat lze klasický pobyt, nebo využít zvýhodněných balíčků, navolíte si stravování dle vašeho přání, jídlo si užijete v naší restauraci, která ukrývá skvělou gastronomii. Pořádáme zde oslavy, firemní akce, svatby nebo cokoliv dle vašeho přání po vzájemné domluvě. Určitě oceníte spoustu možností, které nabízí náš areál, letních i zimních.
Chcete se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky a prozkoumejte, kolik možností nabízíme. Pokud se rozhodnete nás navštívit, přijedete do Nízkého Jeseníku, a to na adresu Hrubá Voda 21.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zvýhodněné letní pobytové balíčky v Resortu Hrubá Voda

Zvýhodněné letní pobytové balíčky v Resortu Hrubá Voda

Rodinné pobytové balíčky, aktivní dovolená i wellness v hotelu Hluboký dvůr. V okouzlujícím prostředí pod kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku Vás čeká nezapomenutelná dovolená.


Wellnes hotel Hluboký dvůr se sportovním a zážitkovým areálem, ...

Wellnes hotel Hluboký dvůr se sportovním a zážitkovým areálem, ...

Dovolenou v Nízkém Jeseníku mimo dosah mobilních operátorů Vám poskytne wellness Hotel Hluboký dvůr, a.s. v Hlubočkách. Příjemné ubytování, dobré jídlo, masáže i saunový svět.