Zadavatelem microsite je firma Masážní studio Nikol ŠindelářováMasážní studio Nikol Šindelářová Děčín, tradiční ruční olejové masáže, léčivé zábaly končetin

V masážním studiu Nikol Šindelářová v Děčíně nabízíme tradiční ruční olejové i bez olejové masážní procedury, které blahodárně působí na celé tělo a psychiku.Představujeme Vám masážní studio Nikol Šindelářová z Děčína, kde si můžete dopřát ruční olejové i bez olejové masážní procedury, netradiční způsoby doplnění masáže o lávové kameny, aroma oleje, bambusové hůlky. Dále si můžete užít léčivé zábaly končetin a zahájit ozdravné dlouhodobé vnitřní kúry.

Masáže příznivě působí na kůži, ztuhlé svaly, klouby, centrální nervovou soustavu, na srdce, cévy, krevní oběh, ale i dýchací aparát a lymfatický systém.

V masážním studiu používáme oleje české značky SALOOS, nově používáme zelené mořské řasy a oleje s přídavkem mořské soli značky VERTERA.

Přijďte se uvolnit a vyzkoušet příjemnou masáž již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Horská ulice 651/6, Děčín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY