Oslavy ve vinném sklípku na Pálavě – rodinné, narozeninové oslavy, svatební hostinyOslavu ve vinném sklípku na Pálavě uspořádejte ve Pension a restaurant FLORIÁN v Pavlově u Mikulova. Pomůžeme Vám uspořádat rodinné a narozeniny oslavy nebo svatební hostiny.

Chcete oslavit narozeniny ve vinném sklípku? Hledáte v okolí Mikulova penzion s vinným sklípkem, který má kapacitu pro pořádání rodinných nebo firemních oslav? Skvělým místem pro různé typy oslav je restaurace a vinný sklep Pension Florián v Pavlově u Mikulova.

Rádi pro Vás uspořádáme oslavu narozenin, výročí svatby, rodinné oslavy nebo také svatební hostinu. Připravíme také občerstvení podle Vašeho výběru nebo pomůžeme s uspořádáním jídelní tabule. Na přání také zajistíme cimbálovou muziku a řízenou degustaci vína.Zadavatelem microsite je firma 

Pension a restaurant FLORIÁN Marie JurigováŠiroká nabídka regálových systémů. Řešení najdeme pro každého. Rychlé dodání!

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Penzion Siesta

Velikonoční pobytový balíček s vinařskými akcemi a degustací vína na jižní Moravě

Využijte několikadenní volno během Velikonoc a vydejte se na jižní Moravu vstříc novým zážitkům. Penzion Siesta ve Valticích Vás srdečně zve na velikonoční pobyt ve znamení vinařských akcí.


Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Vinařství Hradil

Řízené degustace vína ve vinném sklepě či degustační místnosti včetně ubytování se snídaní

Zúčastněte se řízené degustace vína ve vinném sklepě „Za Valama“ či degustační místnosti a využijte ubytování se snídaní ve vinařství Hradil u Velkých Pavlovic.


Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán Ubytování a vinný sklípek na Moravě

Ubytování s vinným sklepem a zvýhodněné lázeňské pobyty pro hosty

Pension Jordán poblíž Lednicko-valtického areálu je výbornou volbu ubytování s rodinnou atmosférou. Navštivte vinný sklep přímo v objektu nebo využijte zvýhodněné lázeňské pobyty pro naše hosty.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Ubytování s vinným sklípkem Zaječí

Hledáte ubytování na jižní Moravě? Chcete se ubytovat nad vinným sklípkem v jihomoravské obci Zaječí? Vinařství Herůfek Zaječí nabízí služby vinného sklepa s ubytováním „U Herůfků“. Nabízíme ubytování v útulně zařízených pokojích přímo v areálu sklepa. Ubytování nad sklepem: -kapacita 14 osob -pokoje mají nový nábytek a jsou rozděleny na dva čtyřlůžkové a jeden šesti lůžkový pokoj s kuchyňkou a sociální zařízením. K dispozici i venkovní posezení s grilem. Po dohodě zajistíme hudbu, cimbál či harmoniku. Pro větší skupinu možnost zajištění dalšího ubytování v Zaječí. V blízkosti sklepa se nachází Moravské vinařské cyklostezky umožňující navštívit náš překrásný kraj pod Pálavou, tak bohatý na kulturní, historické a přírodní krásy. Pro více informací o možnostech ubytování v Zaječí nás neváhejte kontaktovat.