Podlahy, podlahové vytápění a omítky

Anhydritové a cementové podlahy, podlahové vytápění, strojní omítky, sádrokartony a další stavební práce od společnosti z Jablonce nad Nisou.


Podlahové vytápění a lité podlahy
Stavíte či rekonstruujete jakoukoliv budovu a potřebujete novou podlahu? Chcete nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu? Naše společnost Lumír Mucha zrealizuje všechny Vaše představy.
Specializujeme se na anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, strojní omítky a fermacell. Montujeme šikmé i rovné podhledy SDK. Nabízíme komplexní služby, od projektu až po realizaci. Stačí nás kontaktovat a my Vám připravíme cenovou kalkulaci.
Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, odvádíme práci včas a v té nejvyšší kvalitě. Pokud plánujete stavební úpravy Vašeho domu či bytu, kontaktujte naši společnost Lumír Mucha. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, podlahové vytápění

Anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, podlahové vytápění
Společnost SO STAVO Lumíra Muchy nabízí realizaci anhydritových a cementových podlah, polystyrenbetonu a podlahového vytápění.

Lumír Mucha - anhydritové a cementové podlahy Jablonec nad Nisou

Lumír Mucha - anhydritové a cementové podlahy Jablonec nad Nisou
Firma SO STAVO Lumíra Muchy se zabývá stavebními pracemi. Naší specializací je především zhotovení anhydritových a cementových podlah.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Lumír Mucha anhydritové a cementové podlahy
WEBOVÁ STRÁNKA
Lumír Mucha
anhydritpodlahy.cz
Adresa

Adresa

Maxe Švabinského 231/12
Jablonec nad Nisou 466 05

mucha.lumca@seznam.cz
+420 737 138 430


Najdete nás také zde:

ARES
captcha