Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

Dopravně spediční služby přímo na míru dle Vašeho přání. Přeprava sypkých i tekutých materiálů, odpadů i železného a neželezného zboží. Výroba dřevěných briket RUF a štípaného palivového dřeva.


Spedice a doprava
Potřebujete dopravně-spediční služby a hledáte spolehlivého partnera pro podnikání v této oblasti? Potom kontaktujte nás! Jsme profesionálové v oboru spedice. Naše společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. Vám zajistí včasné dodání, individuální přístup, skvělé ceny i jistotu.
Přepravní služby Vám ušijeme přímo na míru, dle Vašich přání. Přepravujeme sypké materiály, paletové zboží nejen mezi členskými státy EU i ADR zboží a odpad z ČR do vybraných států Evropy. Přepravujeme také tekuté materiály v tepelně izolovaných cisternách. Vozový park naší firmy ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. zahrnuje i speciální, extrémně odolné ocelové návěsy, díky kterým Vám můžeme poskytnout i další specifické služby v oblasti spedice. Vyrábíme ale také dřevěné brikety RUF a štípané palivové dřevo z obnovitelných zdrojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet

Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet
Dopravní, logistická a přepravní společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. zajišťuje přepravu ADR, odpadů, tekutých i sypkých materiálů a palet v ČR i do zahraničí dle specifikace klienta.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
www.zdemar.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 683
Chabařovice 403 17

info@zdemar.cz
+420 475 309 911


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha