Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

Dopravně spediční služby přímo na míru dle Vašeho přání. Přeprava sypkých i tekutých materiálů, odpadů i železného a neželezného zboží. Výroba dřevěných briket RUF a štípaného palivového dřeva.


Spedice a doprava
Potřebujete dopravně-spediční služby a hledáte spolehlivého partnera pro podnikání v této oblasti? Potom kontaktujte nás! Jsme profesionálové v oboru spedice. Naše společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. Vám zajistí včasné dodání, individuální přístup, skvělé ceny i jistotu.
Přepravní služby Vám ušijeme přímo na míru, dle Vašich přání. Přepravujeme sypké materiály, paletové zboží nejen mezi členskými státy EU i ADR zboží a odpad z ČR do vybraných států Evropy. Přepravujeme také tekuté materiály v tepelně izolovaných cisternách. Vozový park naší firmy ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. zahrnuje i speciální, extrémně odolné ocelové návěsy, díky kterým Vám můžeme poskytnout i další specifické služby v oblasti spedice. Vyrábíme ale také dřevěné brikety RUF a štípané palivové dřevo z obnovitelných zdrojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet

Přepravní společnost, doprava ADR, odpadů, materiálů a palet
Dopravní, logistická a přepravní společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. zajišťuje přepravu ADR, odpadů, tekutých i sypkých materiálů a palet v ČR i do zahraničí dle specifikace klienta.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZDEMAR CZECH s.r.o. autodoprava
WEBOVÁ STRÁNKA
ZDEMAR CZECH s.r.o.
www.zdemar.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 683
Chabařovice 403 17

info@zdemar.cz
+420 475 309 911


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha