Zadavatelem microsite je firma MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o.Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány

Naše realitní společnost MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o. z okresu Klatov Vám ráda zprostředkuje prodej, nákup nebo pronájem nemovitostí, bytů, apartmánů či chalup.Představujeme vám společnost MÜLLER - REALITY/IMMOBILIEN, s.r.o. z okresu Klatov, která svoji činnost zaměřila na kompletní realitní služby se specializací na oblast Šumavy a Pošumaví.

V našich kancelářích v Klatovech, Sušicích a Kašperských horách Vám rádi pomůžeme se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí s kompletním servisem zahrnujícím garanci správného finančního toku kupní ceny prostřednictvím notářské nebo advokátní úschovy, případně zvláštního depozitního účtu. Dále poskytujeme odborné poradenství.

Pokud Vás naše realitní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Míru 154, Klatovy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY