Zadavatelem microsite je firma Gvoždík s.r.o.Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary, opravy kanalizací bezvýkopovou technologií

Hotová sanační vystýlka zajistí těsnost proti vnikající balastní vodě, má dlouhou životnost a je odolná vůči tlakovému čištění.Představujeme Vám firmu Gvoždík s.r.o. z Karlových Varů, která svoji činnost zaměřila na opravy kanalizací bezvýkopovou technologií.

Provádíme opravy kanalizací sanačními vystýlkami nasycenými pryskyřicí vyztuženou skelnými vlákny, které jsou pod dohledem kamery umístěny na poškozené místo.
Hotová sanační vystýlka zajistí těsnost proti vnikající balastní vodě, má dlouhou životnost a je odolná vůči tlakovému čištění.

Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary:
Krátká sanační vystýlka
Středně dlouhá sanační vystýlka
Dlouhá sanační vystýlka
Krátká sanační vystýlka do přípojky

Pokud Vás naše opravy kanalizací zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zlatá 962/12, Karlovy Vary.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezvýkopová kontrola kanalizace inspekční kamerou, tlakové čištění, ...

Bezvýkopová kontrola kanalizace inspekční kamerou, tlakové čištění, ...

Kontrolu stavu Vašeho potrubí bez nutnosti výkopů Vám poskytne společnost Gvoždík s.r.o. z Karlových Varů. Díky naší optické kameře zjistíme případné nedostatky i závady.