Zadavatelem microsite je firma CHARVÁT AXL, a.s. výroba hydraulické válceLetecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Soustředíme se hlavně na výrobu leteckých podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla, zemědělská letadla.Představujeme Vám firmu CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil, která svoji činnost zaměřila na výrobu leteckých podvozků. Součástí nabízených služeb jsou také generální opravy leteckých podvozků, výroba dílů a dalších součástek leteckých motorů a sestav.

Zajišťujeme vývoj a výrobu podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla a zemědělská letadla. Naše společnost CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil je jediná oprávněná provádět opravy a generální opravy podvozků všech modifikací letounů typové řady Z42, Z 43 a Z 37.

Pokud Vás naše výroba leteckých podvozků zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 3. května 800, Semily.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hydraulické válce pro lisy, drtiče, stavební stroje a techniku

Hydraulické válce pro lisy, drtiče, stavební stroje a techniku

Vysoce kvalitní hydraulické válce pro široké spektrum použití vyrábí společnost CHARVÁT AXL, a.s. se sídlem 3. května č.p. 800 v Semilech na severovýchodě Čech.