Zadavatelem microsite je firma Tělocvičná jednota Sokol Králův DvůrSportovní oddíly pro každého v TJ Sokol Králův Dvůr

Sportem ku zdraví. Ve zdravém těle zdraví duch. Staré a stále pravdivé rčení. Tím se řídíme i my v Tělocvičné jednotě Sokol Králův Dvůr. Sportujte s námi.Máte sportovního ducha? Žijete v Králově Dvoře či jeho okolí? Chcete si udržet všestrannou kondici nebo se dále rozvíjet v některých sportovních aktivitách?
Tak jste správně u Tělocvičné jednoty Sokol Králův Dvůr. Naše TJ Sokol vede oddíly pro děti, mládež, muže i ženy. Každý si zde najde své sportovní oddělení. Můžete se začlenit do oddílu vodáctví, cyklistiky, kulturistiky, badmintonu, stolního tenisu i tenisu, nohejbalu, fotbalu či basketballu.
Pokud nejste zdatný sportovec nevadí. Máme i cvičení starších žen, zumbu pro děti, aerobic, zdravotní tělocvik či pohybové hry pro žactvo.
Neváhejte a přijďte se přesvědčit sami do TJ Sokol Králův Dvůr, který žije tradicí více jak 150 let.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr, sportovní a pohybové aktivity, ...

Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr, sportovní a pohybové aktivity, ...

Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr, sportovní a pohybové aktivity, všesportovní areál, závodní sporty a relaxační sporty, zdravotní tělocvik, cvičení rodičů s dětmi.


TJ Sokol Králův Dvůr, sportovní aktivity a cvičení v oddílech pro ...

TJ Sokol Králův Dvůr, sportovní aktivity a cvičení v oddílech pro ...

Všestranný sportovní rozvoj napříč generacemi zajišťuje tradiční organizace Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr. Pestrý výběr sportovních oddílů i možností cvičení pro širokou veřejnost.