Zadavatelem microsite je firma AZ Reality GROUP Kladno s.r.o.AZ Reality GROUP Kladno, prodej řadových domů na lukrativních místech, komplexní realitní služby

Společnost AZ Reality GROUP Kladno s.r.o. je realitní kanceláří zaměřující se na prodej samostatně stojících i řadových rodinných domů.Společnost AZ Reality GROUP Kladno s.r.o. je zaměřena na komplexní realitní služby včetně prodejem a pronájmem nemovitostí. Realizujeme projekty ve Středočeském, Libereckém kraji a hojně kolem Prahy. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Všechny inzerované domy jsou holodomy.

Chcete bydlet ve svém a v zajímavé lokalitě? Uvažujete o novém bydlení v řadovém domku nebo bungalowu? AZ Reality GROUP Kladno s.r.o. jsou tou správnou volbou, jak získat svůj vysněný dům.

Pokud Vás naše realitní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Gen. Klapálka 1345, Kladno.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realitní kancelář Kladno, prodej přízemních domů, řadovek a bungalowů

Realitní kancelář Kladno, prodej přízemních domů, řadovek a bungalowů

Realitní kancelář Kladno, prodej přízemních domů, řadovek a bungalowů, originály energetických štítků, energetická náročnost skupina B.