Kadeřnické a kosmetické potřeby pro salóny krásy

Vybavení pro kadeřnické a kosmetické salony. Široký výběr, špičková kvalita, super ceny i e-shop. Profesionální kadeřnické potřeby od společnosti PULS - PRAHA, s r.o.Vlastníte či pracujete v kadeřnickém nebo kosmetickém salonu? Hledáte dodavatele, který Vám nabídne to nejlepší? Pak jsme tu přesně pro Vás.
Naše společnosti PULS - PRAHA, s r.o. Vám dodá vše pro Váš kadeřnický i kosmetický salon. Najdete u nás nejen všechny kadeřnické či kosmetické potřeby, ale také např. nábytek. Prostě vybavíme Váš salon od A do Z. Vybírejte přímo u nás na prodejně v Praze 4 nebo v našem internetovém obchodě. Vše dodáme rychle, ve špičkové kvalitě a za bezkonkurenční ceny. Široký sortiment vlasové kosmetiky tuzemských i světových značek, kulmy, žehličky, fény, strojky, ale i cvičné hlavy, mobilní kufříky, umyvadla či stolky i vozíky. U nás v e-shopu PULS - PRAHA, s r.o. najdete vše, co Váš salon potřebuje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Široký výběr kadeřnických potřeb nejen pro profesionály. Vlasová kosmetika, kadeřnické nůžky i kadeřnický nábytek, vybavení kadeřnického salonu od firmy PULS - PRAHA, s r.o.


Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, ...

Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, ...

Zařizujete si svůj kosmetický či kadeřnický salón? Hledáte do něj kvalitní vybavení, nábytek a pomůcky? To vše naleznete na internetovém obchodu firmy PULS – PRAHA, s.r.o.