Zadavatelem microsite je firma Betonové podlahy URBÁNEKBetonové podlahy České Budějovice, realizace hlazených betonových podlah do rodinných domů

Využijte našich kompletních služeb při realizaci strojeně hlazených betonových podlah do rodinných domů, bytových domů, komerčních prostor, provozoven, apod.Představujeme Vám firmu Betonové podlahy URBÁNEK z okresu České Budějovice, která svoji činnost zaměřila na realizace strojeně hlazených betonových podlah do rodinných domů, bytových domů, komerčních prostor, provozoven, apod. Dodáme vám a smontujeme podlahové izolace a výztuže. Působíme po celé České republice.

Konečná úprava betonové podlahy se provádí zahlazením již staženého povrchu podlahy elektrickou hladičkou. Díky této technice docílíme velmi kvalitního povrchu, který již není nutné stěrkovat pod většinu podlahových krytin. Velikou výhodou je rychlost betonáže, kvalita a cena.

Pokud Vás naše betonové podlahy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Úsilné 169, České Budějovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY