Sádrokraton, sádrokartonové profily a příslušenství – závěsné, spojovací prvky

Veškerý potřebný materiál pro sádrokartonářské práce pořídíte v prodejně FEGIP materiály s.r.o. Prodáváme sádrokarton Rigips a Knauf včetně příslušenství, závěsných a spojovacích prvků.


Prodej sádrokartonu Knauf, Rigips Nový Jičín
Potřebujete sádrokartonové profily? Hledáte v Novém Jičíně prodejnu, kte pořídíte veškerý materiál pro sádrokartonářské práce? Sádrokarton a příslušenství pro práci se sadrokartonem nakoupíte ve FEGIP materiály.

Prodáváme sádrokarton značek Rigips a Knauf. V našem sortimentu najdete sádrokarton pro použití v interiéru i exteriéru. Zakoupíte u nás sádrokartonové desky do vlhkého prostředí i s protipožární odolností, ale i  kombinovaný typ do vlhkého prostředí s protipožární odolností. Najdete u nás desky se zvýšenou mechanickou odolností nebo vysokou únosností pro zavěšené předměty. K prodeji máme i akustické a vysokopevnostní desky.

K dispozici máme také příslušenství, jako jsou závěsné a spojovací prvky pro sádrokarton. Sortiment příslušenství zahrnuje hmoždinky, profily, spojky, závěsy, úchytky na profily, ale i tmely a perlinky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Tepelná izolace na střechy, podlahová, fasádní, izolace pro dřevostavby

Tepelná izolace na střechy, podlahová, fasádní, izolace pro dřevostavby
Kvalitní tepelnou izolaci pro plochou i šikmou střechu, na podlahy, stěny, fasády, dřevostavby, ale i speciální protipožární izolaci a hydroizolaci prodává v okolí Nového Jičína firma FEGIP materiály.

Hutní materiál - ohýbané profily, jekly, trubky, tyče, plechy, prodej včetně dopravy

Hutní materiál - ohýbané profily, jekly, trubky, tyče, plechy, prodej včetně dopravy
Široký sortiment hutního materiálu nakoupíte v prodejně společnosti FEGIP materiály s.r.o. v Novém Jičíně. Prodáváme ohýbané profily, jekly, trubky, tyče a plechy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FEGIP materiály s.r.o. Sádrokarton a hutní materiál
WEBOVÁ STRÁNKA
FEGIP materiály s.r.o.
fegip.cz
Adresa

Adresa

Malostranská 23 (areál VFU, ARPEX, FIRE GROUP)
Šenov u Nového Jičína 741 01

fegip@fegip.cz
+420 556 704 446


Najdete nás také zde:

ARES
captcha