Zadavatelem microsite je firma PENZION KNEIFEL, s.r.o.Penzion Kneifel, ubytování Horní Maršov - Krkonoše, Italské speciality, bohaté snídaně, vleky

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu Kneifel v Horním Maršově v Krkonoších, pokoje se sprchou a WC, posezení v restauraci, parkoviště, lyžařské vleky a běžecké tratě.Představujeme Vám rodinný penzion Kneifel v Horním Maršově v Krkonoších, který nabízí ubytování v netradičně řešených pokojích s vlastní sprchou a WC. Pension Kneifel je ideální pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, školení, kurzy, svatby, rauty, srazy a výlety důchodců.

Zajistěte si u nás ubytování, disponujeme 18 lůžky v 6-ti pokojích. U nás si můžete příjemně posedět v restauraci s možností celodenního stravování nebo polopenze. Dále nabízíme parkování před pensionem, lyžařské vleky a běžecké tratě v místě.

Rádi Vás u nás v penzionu Kneifel přivítáme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rodinný penzion s restaurací, ubytování ve východních Krkonoších s ...

Rodinný penzion s restaurací, ubytování ve východních Krkonoších s ...

Příjemné ubytování nejen pro rodiny s dětmi nedaleko Pece pod Sněžkou Vám poskytne PENZION KNEIFEL, s.r.o. Penzion v Horním Maršově s krásnou okolní přírodou i bohatým sportovním vyžitím.