Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava

Autobusová doprava pro soukromé osoby, spolky a firmy po celé České republice i zahraničí, autobusová přeprava na zakázku, doprava kvalitními autobusy s jedinečným servisem a bezkonkurenční cenou.


Autobusová doprava
Hledáte autobusovou dopravu v rámci České republiky nebo zahraničí? Potřebujete zajistit přepravu pro váš zájezd, společenskou akci nebo třeba školní výlet? Ve všem vám vyhovíme a připravíme nejlepší nabídku.
Dopravu zajišťujeme pro soukromé osoby i společnosti. Jsou to například cestovní kanceláře, vzdělávací instituce, spolky, sportovní kluby. Nejčastěji vozíme poznávací zájezdy, různé pobyty, hosty ze společenských akcí a mnoho dalšího. Disponujeme moderním vozovým parkem. Pohodlí zákazníků je naší prioritou. Pokoušíme se vyhovit s přívětivými cenami a bezchybným servisem, tak aby se k nám zákazníci vždy vraceli.
Sídlíme v obci Březová. Rezervace můžete provádět i online na webových stránkách. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás. Váš požadavek můžeme vyřídit skrze telefon, nebo si domluvíme osobní schůzku.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autobusová doprava B&B BUS Jaroslav Bartko
WEBOVÁ STRÁNKA
Autobusová doprava B&B BUS
www.bbbus-bartko.cz
Adresa

Adresa

Březová 443
Březová 687 67

bbbus.bartko@email.cz
+420 725 131 985


Najdete nás také zde:

ARES
captcha