Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba

Vybavte si kancelář originálním nábytkem na míru tak, aby jste se při práci cítili pohodlně. Truhlářství LEGON v Adamově u Brna vám vyrobí funkční nábytek dle vlastního návrhu.


Funkční kancelářský nábytek Brno, výroba
Společnost LEGON, spol. s.r.o. je truhlářství a stolařství, které se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku kancelářského nábytku - navštívit nás můžete v naši dílně v Adamově u Brna.

Stoly, skříně, stolky nebo pulty do kanceláře se vždy snažíme vyrábět s maximální funkčností - přejete si pod stolem poličku pro zachycení kabelů nebo chcete vyklápěcí desku pro klávesnici? Vyrobíme vše dle vašeho návrhu tak, aby jste se ve své kanceláři cítili vždy pohodlně. Také vám rádi poradíme a doporučíme zajímavé typy k výrobě nábytku, aby vše skvěle zapadlo do vašich prostor.

Zákazníkům poskytujeme kompletní servis od vytvoření grafického návrhu na míru, po zpracování cenové nabídky až po dodávku a případně i montáž objednaného nábytku přímo v kanceláři.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zakázková výroba kuchyňských linek na míru včetně dodávky a montáže

Zakázková výroba kuchyňských linek na míru včetně dodávky a montáže
Zakázkovou výrobu kuchyňských linek na míru podle Vašich představ zajišťuje v okolí Blanska truhlářství a stolařství Legon. Kuchyňskou linku Vám vyrobíme, dodáme a nainstalujeme.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LEGON, spol. s r.o. Truhlářské práce Adamov
WEBOVÁ STRÁNKA
LEGON, spol. s r.o.
www.legon-nabytek.cz
Adresa

Adresa

Adamov 303
Adamov 679 04

legon.pospisil@seznam.cz
+420 603 791 467


Najdete nás také zde:

ARES
captcha