Ordinace praktického lékaře v okrese Karviná

Profesionální služby praktického lékaře pro dospělé v Moravskoslezském kraji, preventivní prohlídky, očkování a různá vyšetření, vystavování lékařského potvrzení, konzultace.


Bydlíte v okrese Karviná a máte problémy s hledáním nového praktického lékaře, chcete změnit svého stávajícího praktika, ale nevíte za koho? Kontaktujte naši ordinaci v Petřvaldě, které se nachází necelých patnáct minut od Ostravy. Vážíme si jak nových, tak i stávajících pacientů a poskytujeme jim tu nejlepší zdravotní péči. Budete zajisté s našimi službami spokojení.
Pacienti využívají možnosti preventivních i akutních prohlídek, nabízíme širokou škálu povinných i nepovinných očkování, vystavujeme lékařská potvrzení různých druhů, našim poslání je pečovat o zdraví našich pacientů a poskytovat tu nejlepší péči. Snažíme se včas diagnostikovat onemocnění, odesílat ke specializovaným lékařům a poskytovat odborné konzultace v oblasti nemocí a problémů našich klientů. Realizujeme i odběry krve s následnou analýzou výsledků. Dlouholeté zkušenosti v lékařském prostředí potvrzují naši profesionalitu.
Naše ordinace se nachází v Petřvaldu u Ostravy, na adrese Školní 1050. V pondělí, středu a pátek jsme pro vás v ordinaci od 7:00 do 12:00 a úterý, středa v odpoledních hodinách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ordinace praktického lékaře pro dospělé Petřvald, kvalitní lékařská ...

Ordinace praktického lékaře pro dospělé Petřvald, kvalitní lékařská ...

Ordinace praktického lékaře pro dospělé Petřvald, kvalitní lékařská péče, prevence, očkování, testy, měření krevního tlaku, vyšetření moči, odběry krve, biologického materiálu.


Praktický lékař pro dospělé, preventivní a léčebná péče, Petřvald

Praktický lékař pro dospělé, preventivní a léčebná péče, Petřvald

Preventivní a léčebnou péči, diagnostiku, ošetření zranění, léčbu onemocnění v oboru všeobecného lékařství zajišťuje praktická lékařka pro dospělé MUDr. Jarmila Kremerová, Petřvald.


Ordinace praktické lékařky Petřvald, lékařská péče, očkování

Ordinace praktické lékařky Petřvald, lékařská péče, očkování

Ordinace zkušené praktické lékařky MUDr. Jarmily Kremerové ve městě Petřvald, léčebná a preventivní péče, aplikace očkovací látky, odběry, měření krevního tlaku.