Penzion pro sportovce a turisty v Krušných horách

Cenově dostupné ubytovaní v rodinném penzionu s různým typem pokojů a tradiční českou kuchyní v nové restauraci, ubytování v pokojích nebo místa pro přespání ve spacáku.


Penzion v krásné přírodě s atrakcemi
Ať už jste turista, cyklista nebo rodina chystající se na dovolenou, zvolte si náš Penzion Stará škola pro pohodovou dovolenou v Krušných horách.
Nabízíme ubytování ve všech cenových kategoriích, ať jsou to ekonomičtější varianty typu „místo pro přespání ve spacáku“, či klasickou variantu v pokojích s různým počtem lůžek. Kapacit od jedné do šesti osob dle vašeho požadavku. Navolit si lze několik typů stravy. V penzionu najdete skvělou restauraci s tradičními slanými i sladkými pokrmy a s možností pořádání oslav, svateb a různých akcí na přání zákazníka. Ubytovaní mohou využít okolních venkovních aktivit, ať už jsou to cyklistické a turistické trasy a zajímavosti v létě, nebo lyžařské areály v zimním období. Okolí ukrývá spoustu oblíbených cílů.
Zarezervujte si své místo a přijeďte za námi do Klínů, penzion najdete na ulici Rašov 20. Máme pro vás připraveno parkování v areálu zdarma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ubytování v Penzionu Stará škola v Klínech - ideální dovolená pro rodiny s dětmi v srdci Krušných hor

Ubytování v Penzionu Stará škola v Klínech - ideální dovolená pro rodiny s dětmi v srdci Krušných hor
Užijte si ideální dovolenou v Krušných horách a ubytujte se v moderně zařízených pokojích Penzionu Stará škola v Klínech.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Stará škola stylové ubytování v Krušných horách
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Stará škola
penzion-stara-skola-kliny.penzion.cz
Adresa

Adresa

Rašov 20
Klíny - Rašov 436 01

info@penzion-staraskola.cz
+420 736 135 695


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha