Zadavatelem microsite je firma EWM HIGHTEC WELDING s.r.o.Individuální kompletní systémy s robotem Děčín, svářecí technika, modulární kompletní systémy

Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti svařovací techniky. Naším cílem je být první a nejlepší, pokud jde o technologii, kvalitu a prospěch zákazníků.Naše firma EWM HIGHTEC WELDING s.r.o. z okresu Děčín vyrábí a dodává svařovací techniku. Dodáno, smontováno a uvedeno do provozu podle požadavků zákazníka. Svařovací jednotky jsou ihned připraveny ke svařování!

Dodáváme kompaktní, standardizované svařovací jednotky s možnostmi automatizace střiženými na míru jsou optimálním řešením pro vysoké požadavky. Na přání vybaveno FANUC nebo robotem Kuka.

Pokud Vás naše individuální kompletní systémy s robotem zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jiříkov, okres Děčín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Svařovací technika, svářečky MIG/MAG, plazmové svářecí přístroje Děčín, ...

Svařovací technika, svářečky MIG/MAG, plazmové svářecí přístroje Děčín, ...

Svařovací technika, svářečky MIG/MAG, plazmové svářecí přístroje Děčín, servis, příslušenství svařovací techniky, svařovací hořáky, automatizace.