Zadavatelem microsite je firma AGRO Jesenice u Prahy a.s.Agro Jesenice, výroba mražené zeleniny, mražené zeleninové směsi pro gastro, houby, zelenina

Jsme přední český pěstitel a producent mražené zeleniny. Postupně uvádíme na trh novou obalovou řadu svých výrobků.Představujeme vám firmu AGRO Jesenice u Prahy a.s., která svoji činnost zaměřila na pěstění a dodávky mražené zeleniny nejen pro gastronomii.

Pro naše výrobky používáme zeleninu vypěstovanou v České Republice. Díky modernizaci výrobních linek jsme schopni svým zákazníkům nabídnout novou obalovou řadu svých výrobků.

Jako přední český pěstitel a producent mražené zeleniny víme jak připravit ty nejlahodnější směsi pro dosažení výtečné konečné chuti. Zelenina je očištěna, umyta a nakrájena pro usnadnění práce v kuchyni.

Pokud Vás naše mražená zelenina zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, chov skotu a prasat, produkce mléka

Rostlinná a živočišná výroba, produkce kvalitních českých potravin, chov skotu a prasat, produkce mléka, pěstování obilovin, máku a hrachu zajišťuje AGRO Jesenice u Prahy a.s.


Mrazírna, mražená zelenina a ovoce – výroba, velkoobchod, Vestec u Prahy

Mrazírna, mražená zelenina a ovoce – výroba, velkoobchod, Vestec u Prahy

Mraženou zeleninu i ovoce, mražené zeleninové a ovocné směsi a mražené houby vyrábí a velkoobchodně prodává společnost AGRO Jesenice u Prahy a.s. Naše mrazírny najdete v obci Vestec u Prahy.