Zadavatelem microsite je firma Koritensky a.s.Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Společnost provádí dopravy jak spedičně, tak pomocí vlastních vozů do velké části západní a střední Evropy. Disponujeme skladem a zajišťujeme distribuci speciálního druhu zboží po celé republice.Představujeme Vám firmu Koritensky a.s. z Prachatic, která svoji činnost zaměřila na nákladní autodopravu, spedici, skladování a přepravu speciálního zboží.
Všechna naše vozidla jsou monitorována a díky tomu jsme schopni zákazníkovi podávat aktuální informace o tom, kdy jeho zásilka bude dopravena do cíle. Většina našich vozových jednotek je vybavena k převozu nebezpečného zboží, stejně jako řidiči jsou proškolení na přepravu ADR.

Potřebujete cokoliv převést standardními návěsy či soupravami, neváhejte naší firmu Koritensky a.s. z Prachatic kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autodoprava a spedice, přeprava nákladu, Velká Británie a Benelux

Autodoprava a spedice, přeprava nákladu, Velká Británie a Benelux

Autodoprava a spedice, specializace na Velkou Británii a Benelux, přeprava celovozových i částečných nákladů, nebezpečného zboží realizuje společnost Koritensky a.s.