Vinný sklípek s ubytováním Pavlov u Mikulova - rodinný penzion uprostřed PálavyHledáte vinný sklípek s ubytování za přijatelnou cenu? Rodinný penzion Florián uprostřed Pálavy je ideálním prostředím pro toulky vinicemi a krásnou přírodou.

Jsme rodinný penzion Florián, kde se budete jistě rádi vracet. Přijeďte si užít příjemné chvíle se svou rodinou a obklopte se krásou Pálavy. U nás najdete ubytování za přijatelnou cenu, s rodinným přístupem, restaurací a vinným sklípkem. Penzion se nachází přímo uprostřed Pálavy, proto je ideálním prostředím pro toulky vinicemi.

Ubytovat se u nás můžete celoročně a to i se svými čtyřnohými mazlíčky. Pokoje jsou zde pro jednotlivce, rodiny s dětmi, páry i pro zájezdy. Kapacita objektu je 21 lůžek v pěti pokojích (dvou, tří i čtyřlůžkové) a jednom apartmánu pro 6 osob.

Parkování je zajištěno zdarma v areálu penzionu na vlastním parkovišti. K dispozici je i uzamykatelný prostor pro vaše sportovní vybavení.

V naší restauraci a vinárně nabízíme polední menu, ale vybrat si můžete i z bohatého jídelního lístku kde jsou domácí česká jídla. Rádi uvaříme i pro vegetariány a malé porce pro děti.

Přijeďte si užít odpočinek a načerpat energii z příjemného prostředí. Těšíme se na Vás.Zadavatelem microsite je firma 

Pension a restaurant FLORIÁN Marie JurigováRychlá autodoprava - dovoz štěrku, písku, skládání hydraulickou rukou, přeprava strojů.
Pronájem a servis mobilních toalet, wc na sportovní, kulturní akce, festivaly.

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce.

Stavební činnost, pozemní stavby - výstavba a rekonstrukce
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Klidné ubytování apartmánového typu v blízkosti vinných sklepů Plže a přístavu  Baťova kanálu

Penzion Petrov

Klidné ubytování apartmánového typu v blízkosti vinných sklepů Plže a přístavu Baťova kanálu

Penzion Petrov poskytuje ubytování apartmánového typu s vlastní kuchyní a sociálním zařízením v nedaleko památkově chráněného souboru vinných sklepů Plže a přístavu Baťova kanálu.


Degustace vína pro menší skupiny v archivním sklepě Pod Novosady mezi vinicemi

Vinařství Hradil

Degustace vína pro menší skupiny v archivním sklepě Pod Novosady mezi vinicemi

Uspořádejte pro své přátele nebo rodinu netradiční zážitek v podobě degustace vína v archivním sklepě, který se nachází přímo uprostřed vinohradu – degustujte víno ve Vinařství Hradil v Čejkovicích.


Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a grilem

Penzion U Fousáče

Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a grilem

Penzion u Fousáče představuje soukromé ubytování, které kromě parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu poskytuje hostům možnost využít venkovní posezení na zahradě včetně grilu.


Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ubytováním

Penzion a vinný sklep Moravský sommelier Ubytování Valtice

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ubytováním

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s ubytováním přímo v penzionu zajišťuje penzion a vinný sklep Moravský Sommeliér. U nás si vychutnáte řízenou degustací vína s rautem a cimbálovou muzikou.


Vinařství, degustace vína s ubytováním, kvalitní víno z jižní Moravy, vinný sklípek

Vinařství Herůfek Svatopluk Herůfek

Vinařství, degustace vína s ubytováním, kvalitní víno z jižní Moravy, vinný sklípek

Degustaci kvalitních přívlastkových vín ve vinném sklípku s občerstvením a ubytováním Vám na jižní Moravě zajistí Vinařství Herůfek z obce Zaječí.