Domov seniorů Úvaly, odlehčovací služby, terénní, ambulantní, pobytová odlehčovací služba

Poskytujeme sociální i ošetřovatelskou péči tak, aby byla zaměřena na uspokojení individuálních potřeb uživatelů, kteří již nemohou prožívat zbytek života doma.Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb

Nabízíme seniorům jejichž sociální a zdravotní stav neumožňují prožívat zbytek života doma či v jiném typu zařízení kvalitní odlehčovací služby. Jedná se o terénní službu, kterou poskytujeme v místě bydliště seniora. Dále pak nabízíme službu ambulantní, kde bude o seniora postaráno na přechodnou dobu. Pobytová odlehčovací služba umožňuje dlouhodobější zajištění péče o seniory, o které je jinak pečováno v jejich domácím prostředí.

Naši cílovou skupinu tvoří mladší senioři od 65 - 80 let věku a starší senioři nad 80 let, kteří potřebují pomoc v běžných denních činnostech.
Pokud Vás naše odlehčovací služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese nám. Svobody 1475, Úvaly.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Domov seniorů Úvaly, sociální služby a ošetřovatelská péče

Domov seniorů Úvaly, sociální služby a ošetřovatelská péče

Celoroční pobyt pro seniory s komplexními celodenními službami poskytuje Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb. Nabízíme příjemné prostředí pro seniory s kapacitou 47 osob.