Zadavatelem microsite je firma i-teamcz s.r.o.Úklidová technika Praha, dezinfekce prostor pomocí stroje i-fogger, velký objem nádrže, účinný stroj

Úklidová technika Praha, pomocí i-fogger můžete dezinfikovat veškeré uzavřené prostory jako je kancelář, učebnu, obchod, veřejný dopravní prostředek, restauraci, kino, divadlo atd.Dezinfekce uzavřených prostor, intenzivní dezinfekce v místech s hustým provozem, dezinfekce kanceláří, učeben, obchodů, restaurací, divadel, kina, veřejných dopravních prostředků, to vše i mnohem víc zajistí firma i-teamcz s.r.o. z Prahy. Jsme výhradní zástupci pro ČR a SR.

Pomocí i-fogger můžete dezinfikovat veškeré uzavřené prostory. Inovativní úklidová technika i-fogger šetřící Váš čas, peníze a životní prostředí.

Objednejte si bezplatnou prezentaci a předvedení strojů přímo ve vašich prostorech! Kontaktujte firmu i-teamcz s.r.o. z Prahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje ...

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje ...

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, do zdravotnictví, supermarkety, úklidové vozíky pro hotely, restaurace.


Inovativní úklidová technika, i-mop pro snadné čištění podlah

Inovativní úklidová technika, i-mop pro snadné čištění podlah

Inovativní úklidová technika, mycí stroj i-mop pro flexibilní a rychlé čištění podlah v domech komerčních prostorech či ubytováních od společnosti i-teamcz s.r.o.