Zadavatelem microsite je firma Ing. Eduard BaborStavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a zděných roubenek Benešov

Firma Ing. Eduard Babor se sídlem v okrese Benešov se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti výstavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a zděných roubenek.Představujeme Vám firmu Babor a spol. - Ing. Eduard Babor z okresu Benešov, která svoji činnost zaměřila na stavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a zděných roubenek. Doba výstavby je průměrně 4 – 5 měsíců u běžně velkého rodinného domu. Po domluvě dodáváme vybavení domu jako je vzduchotechnika, ústřední topení, zařízení na inteligentní systém.

Stavební činnost, výstavba:
- nízkoenergetické domy
- pasivní domy
- zděné roubenky
- zateplení.

Pokud Vás naše pasivní nebo nízkoenergetické domy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Erbenova 134, Benešov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nízkoenergetické, pasivní rodinné domy, zděné roubenky Benešov, tepelné ...

Nízkoenergetické, pasivní rodinné domy, zděné roubenky Benešov, tepelné ...

Nízkoenergetické, pasivní rodinné domy, zděné roubenky Benešov, tepelné izolace, strojní větrání s rekuperací tepla, úspora energií, vzduchotěsnost domu, špičkové zasklení, regulace vytápění.