Zadavatelem microsite je firma Adron, s.r.o.Návrh a realizace interiérů Praha

Nevíte si rady s obměnou nábytku v kancelářích či hotelu? Plánujete rekonstrukci vybavení a rádi byste dodali Vašemu interiéru šmrnc novým zařízením?Nejlepší volbou v tomto případě bude naše společnost Adron, s.r.o., která se zabývá návrhem a realizací interiérů.
Naše služby začínají už u architektonických služeb, jsme schopni vytvořit 2D i 3D návrh a prezentovat výrobek pomocí vizualizací. Navrhneme Vám prostory tak aby vše bylo praktické, ergonomické a každé místo bylo vhodně využito. Po schválení studie vytvoříme potřebné dokumenty a vše zrealizujeme.
Firmám pomůžeme se zařizováním kanceláří, restaurací, kaváren, obchodů či jiných komerčních prostor.
Nekončíme u prodeje, ale našim zákazníků nabízíme také možnost montáže a následného poradenství a servisu. Děláme vše pro to, aby naše služby končily spokojeným zákazníkem.
Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Následně si sjednáme osobní konzultaci. Sídlíme v Praze na ulici Mladoboleslavská 1108.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projekční kancelář Praha, tvorba interiéru na klíč, 2D a 3D ...

Projekční kancelář Praha, tvorba interiéru na klíč, 2D a 3D ...

Projekční kancelář Praha, tvorba interiéru na klíč, 3D vizualizace, 2D návrhy interiéru včetně designu, zaměření prostoru laserovou technikou, výkresová dokumentace, provedení včetně stavebních úprav.