Středoškolské vzdělávání s dětským domovem, péče o mladé matky

Dětský domov rodinného typu ve Velkých Heralticích. Možnost středoškolského vzdělání, internát, volnočasové aktivity i komplexní služby pro nezletilé matky či těhotné dívky.


Dětský domov, péče o nezletilé matky
Jediné zařízení na severní Moravě, které poskytuje komplexní služby nezletilým těhotným dívkám, nezletilým matkám a jejich dětem je náš Dětský domov Velké Heraltice. Je jim zajištěna nejen odborná zdravotní péče, ale také péče sociální, vzdělávací i výchovná. Připravujeme je zde na samostatný život i na zvládání zátěžových situací, které je čekají. Pomáháme jim s péčí i výchovou jejich dětí.
Náš Dětský domov najdete ve Velkých Heralticích v okrese Opava v Moravskoslezském kraji. Je rodinného typu a součástí našeho DD je internát pro děti, kterým nebyla soudně nařízená ústavní výchova. K dispozici mají děti různorodé volnočasové aktivity, ať již sportovní, hudební či výtvarné. Součástí našeho domova je Střední škola, kde se mohou děti vzdělávat v několika učebních oborech.
V případě zájmu se podívejte více na www stránkách naší organizace. Jsme Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace a těšíme se na Vás.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace
www.ddheraltice.cz
Adresa

Adresa

Opavská 1
Velké Heraltice 747 75

skola@ddheraltice.cz
+420 553 663 016


Najdete nás také zde:

ARES
captcha