Zadavatelem microsite je firma Penzion StodolaPenzion Stodola Milevsko, ubytovací kapacitu penzionu 21 lůžek, možnost parkování, hospůdka

Penzion Stodola se nachází v nově zrekonstruovaném domě v centru města Milevsko, ale v klidné a tiché části.Představujeme Vám rodinný penzion Stodola, který se nachází v centru města Milevsko. Své hosty rádi ubytujeme v nově zrekonstruovaném penzionu v klidné a tiché části města.
Celkovou ubytovací kapacitu penzionu 21 lůžek včetně přistýlek tvoří 3 pokoje a 3 apartmány vybavené TV a připojením k internetu a s vlastní koupelnou a WC. Možnost parkování před penzionem.

Ve dvoře se nachází hospůdka VE STODOLE s vyhlášenou kuchyní, která nabízí možnost kvalitního stravování. Uspořádat u nás můžete rodinné oslavy, rauty, firemní akce i svatby.

Neseďte doma a přijeďte se podívat do Milevska na pravidelné pořádání jarního maškarního průvodu, který každoročně přitahuje do města davy zájemců o nevšední podívanou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v rodinném penzionu v Jihočeském kraji

Ubytování v rodinném penzionu v Jihočeském kraji

Penzion v klidné části města Milevsko. Vhodný pro rodiny s dětmi. Vynikající kuchyně a komfortní ubytování v soukromí. Náš PENZION STODOLA najdete v okrese Písek v Jihočeském kraji.