Nové vybavení a modernizace prodejen

Internetový prodej vybavení prodejen. Chladící pulty, vitríny, regály, chladící a mrazící skříně. Dodávka a realizace vybavení prodejen od společnosti intaPLASTIC s. r. o.


Vybavení prodejen - intaPLASTIC s. r. o.
Hledáte do Vaší prodejny vhodné a kvalitní vybavení? Naše společnost intaPLASTIC s. r. o. Vám dodá to nejlepší vybavení pro Váš obchod.
Zajistíme Vám kompletní služby. Od projektu a vizualizace až po dodávku a realizaci. Najdete u nás chladící pulty, chladící a mrazicí skříně, obchodní i skladové regály, přepravky, cenovkové lišty, kazety a tabulky, ale i stojánky, držáky, tácky a misky a další vybavení pro Vaši prodejnu. Vše v nejlepší kvalitě a za rozumné ceny.
V případě zájmu o cenovou kalkulaci kontaktujte prosím naši společnost intaPLASTIC s. r. o. Sídlo naší společnosti najdete v Havířově – Bludovicích na ul. Na Záguří 682/1. Využít můžete také náš internetový prodej.
Modernizujte svou prodejnu novým vybavením od intaPLASTIC s.r.o. a poskytněte svým zákazníkům vysoký standard při nakupování.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, vitríny

Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, vitríny
Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, chladící vitríny, cenovky, stojánky a držáky, mrazící skříně, obchodní i skladové regály.

Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny

Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny
Realizace prodejny, supermarketu na klíč, vybavení pro řeznictví, uzenářství, potraviny, dodávku zařízení, regálů, stojanů, vitrín, košíků realizuje intaPLASTIC s. r. o., Havířov.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA intaPLASTIC s. r. o. vybavení prodejen
WEBOVÁ STRÁNKA
intaPLASTIC s. r. o.
www.intaplastic.cz
Adresa

Adresa

Na Záguří 682/1
Havířov – Bludovice 736 01

obchod@interiery-prodejen.cz
+420 607 013 526


Najdete nás také zde:

ARES
captcha