Zadavatelem microsite je firma intaPLASTIC s. r. o. vybavení prodejenNové vybavení a modernizace prodejen

Internetový prodej vybavení prodejen. Chladící pulty, vitríny, regály, chladící a mrazící skříně. Dodávka a realizace vybavení prodejen od společnosti intaPLASTIC s. r. o.Hledáte do Vaší prodejny vhodné a kvalitní vybavení? Naše společnost intaPLASTIC s. r. o. Vám dodá to nejlepší vybavení pro Váš obchod.
Zajistíme Vám kompletní služby. Od projektu a vizualizace až po dodávku a realizaci. Najdete u nás chladící pulty, chladící a mrazicí skříně, obchodní i skladové regály, přepravky, cenovkové lišty, kazety a tabulky, ale i stojánky, držáky, tácky a misky a další vybavení pro Vaši prodejnu. Vše v nejlepší kvalitě a za rozumné ceny.
V případě zájmu o cenovou kalkulaci kontaktujte prosím naši společnost intaPLASTIC s. r. o. Sídlo naší společnosti najdete v Havířově – Bludovicích na ul. Na Záguří 682/1. Využít můžete také náš internetový prodej.
Modernizujte svou prodejnu novým vybavením od intaPLASTIC s.r.o. a poskytněte svým zákazníkům vysoký standard při nakupování.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, ...

Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, ...

Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, chladící vitríny, cenovky, stojánky a držáky, mrazící skříně, obchodní i skladové regály.


Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny

Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny

Realizace prodejny, supermarketu na klíč, vybavení pro řeznictví, uzenářství, potraviny, dodávku zařízení, regálů, stojanů, vitrín, košíků realizuje intaPLASTIC s. r. o., Havířov.