Zadavatelem microsite je firma VÍNO ZMEKOMoravské vinařství Víno Zmeko – prodej, ubytování a degustace tradičních vín

Nabídka moravských tradičních vín, prodej v kamenných obchodech nebo e-shopu, řízené degustace s hudbou a občerstvením s jedinečnou atmosférou, realizace svateb a oslav, ubytování v okolí vinařství.Co se vám vybaví, když se řekne skvělé víno a dobrá zábava? Nám určitě jižní Morava a oblast Znojma se svými vesničkami ukrývajícími krásné sklepy a báječná vinařství. To naše patří mezi ně, Víno Zmeko poskytuje excelentní vzorky tradičního moravského vína, skvělou gastronomii, a ještě lepší zážitky.
Klienti u nás mohou zakoupit kvalitní víno tradičních odrůd, které jsou pěstovány na našich vinicích a vyráběny ve vlastních vinných sklepech. Používáme klasické metody a naše vína jsou o to víc autentická a pro zákazníka zajímavá. Dále provádíme řízené degustace v tradičním sklípku s občerstvením a hudbou. Můžete u nás udělat oslavu, svatbu nebo jakoukoliv akci. Je pro vás nachystáno i ubytování. Pokud vás naše nabídka zaujala, nahlédněte na náš web, kde naleznete podrobnější informace ke každé oblasti našeho podnikání. Co je pro nás nejdůležitější? Je to spokojený zákazník se sklenicí dobrého vína v ruce.
Přijeďte do Vrbovce, do sklepní uličky a zaručíme vám, že se k nám budete rádi vracet. Naše vína zakoupíte v spřátelených prodejnách v Brně, Kravsku nebo Chvalčovicích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY