Moravské vinařství Víno Zmeko – prodej, ubytování a degustace tradičních vín

Nabídka moravských tradičních vín, prodej v kamenných obchodech nebo e-shopu, řízené degustace s hudbou a občerstvením s jedinečnou atmosférou, realizace svateb a oslav, ubytování v okolí vinařství.


Výroba kvalitních odrůdových vín
Co se vám vybaví, když se řekne skvělé víno a dobrá zábava? Nám určitě jižní Morava a oblast Znojma se svými vesničkami ukrývajícími krásné sklepy a báječná vinařství. To naše patří mezi ně, Víno Zmeko poskytuje excelentní vzorky tradičního moravského vína, skvělou gastronomii, a ještě lepší zážitky.
Klienti u nás mohou zakoupit kvalitní víno tradičních odrůd, které jsou pěstovány na našich vinicích a vyráběny ve vlastních vinných sklepech. Používáme klasické metody a naše vína jsou o to víc autentická a pro zákazníka zajímavá. Dále provádíme řízené degustace v tradičním sklípku s občerstvením a hudbou. Můžete u nás udělat oslavu, svatbu nebo jakoukoliv akci. Je pro vás nachystáno i ubytování. Pokud vás naše nabídka zaujala, nahlédněte na náš web, kde naleznete podrobnější informace ke každé oblasti našeho podnikání. Co je pro nás nejdůležitější? Je to spokojený zákazník se sklenicí dobrého vína v ruce.
Přijeďte do Vrbovce, do sklepní uličky a zaručíme vám, že se k nám budete rádi vracet. Naše vína zakoupíte v spřátelených prodejnách v Brně, Kravsku nebo Chvalčovicích.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VÍNO ZMEKO
WEBOVÁ STRÁNKA
VÍNO ZMEKO
vinozmeko.cz
Adresa

Adresa

Vrbovec - sklepní ulička
Vrbovec 671 24

info@vinozmeko.cz
+420 724 318 517


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha