Montáže a demontáže klasických i velkoobjemových zařízení a strojů

Služby v oblasti instalace a montáže strojního zařízení veškerých velikostí a typů, výrobní zařízení a linky – montáže, demontáže, instalace a přeprava díky Orca Industry.


Montáž velkých strojů
Potřebujete demontovat jeden z vašich strojů a netroufáte se do toho pustit sami? Hledáte odborníky v oblasti montáží a demontáží přístrojů jakýchkoliv rozměrů a váhy? Kontaktujte nás, ze společnosti Orca Industry a vše máte bez starostí.
Jsme z Prahy a svým klientům nabízíme rozsáhlé služby v montování a rozdělávání specifických výrobních strojů a zařízení, tam kde je potřeba odborného zásahu. Do nabídky zahrnujeme i zapojení a instalaci. Dokážeme vyřešit i přepravu samotného zařízení, takže se nemusíte o nic starat. Kontaktovat nás lze pokud vlastníte výrobní linky, stroje, roboty, lisy všech druhů a mnoho dalších konstrukčních zařízení. Pošlete nám svou poptávku a vyhotovíme vám nabídku na míru, dle vašich možností. Novinkou v nabídce, je prodej hydraulických lisů, využijte e-shopu.
Najdete nás v provozovně na adrese Troubky 900, Přerov, každý den od 8:00 do 17:00. Podrobnější informace hledejte na webových stránkách, na telefonním čísle nebo využijte e-mailu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Orcca Industry s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Orcca Industry s.r.o.
www.orcca.cz
Adresa

Adresa

č.p. 900 (areál spol. Prekona)
Troubky 751 02

info@orcca.cz
+420 776 280 805


Najdete nás také zde:

ARES
captcha