Zpravodajské zabezpečení, systémy ochrany a rádiové rušení

Sledovací a průzkumná zařízení pro vojenské a bezpečnostní složky, rádiové rušiče a jiné softwarové a hardwarové produkty vyvíjí a vyrábí společnost URC Systems, spol. s r.o.


Přenosný systém rádiového průzkumu a sledování
Potřebujete pro výkon své pracovní činnosti vojenské sledování či rádiové rušiče? Jste státní bezpečnostní či vojenská složka? Tak tyto potřebné produkty nakupujte u naší společnosti URC Systems, spol. s r.o.
Naše společnost se více jak 20 let specializuje na výzkum, vývoj a výrobu softwarových a hardwarových produktů pro rádiový průzkum, sledování a rušení a také bezpečnost. Naše portfolio produktů je široké, kde je také zpracování zabezpečení, programové vybavení, operační pracoviště, aplikace. Produkty nachází využití v mnohých řešení a systémech nebo také samostatně. Různá řešení můžete najít na naších webových stránkách, kde také najdete veškeré podrobnosti všech produktů.
Tak neváhejte a kontaktujte nás, sídlo firmy máme v Prostějově a dalších pět poboček po celé ČR.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zabezpečení pomocí softwarových a hardwarových systémů

Zabezpečení pomocí softwarových a hardwarových systémů
Hledáte odborníky ve výzkumu, vývoji, výrobě a servisu softwarových a hardwarových produktů pro oblast řízení, velení a výkonu činností sledování na úrovni vojsk, policie a datových komunikací?
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA URC Systems, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
URC Systems, spol. s r.o.
www.urc-systems.cz
Adresa

Adresa

Vrahovická 825/156b
Prostějov 798 11

sales@urc-systems.cz
+420 582 337 255


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha