Zadavatelem microsite je firma NOVUS ORIGO Martin BahounekNovus Origo z Polné Jihlava, ohňová show, šermířské souboje, světelná show

Nabízíme vystoupení fire-show, light-show, šerm z období gotiky, nebo zajišťujeme akce s historickým nádechem od A do Z - Novus Origo z Polné JihlavaPředstavujeme Vám firmu Novus Origo z Polné Jihlava, která se věnuje historickému šermu a zajišťujeme také akce historického charakteru, fire-show, light show a šermířské souboje na profesionální úrovni.

Novus Origo z Polné Jihlava společenstvo meče a ohně dokáže ohromit publikum svým dokonale propracovaným vystoupením ať už je to ohňová show, šerm z období gotiky nebo působivá hra světla a tmy light show.

Novus Origo z Polné Jihlava ráda vystoupí na Vaší svatbě, plesech, oslavě, večírku, historických a hradních slavnostech a jiné akci s historickým námětem. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Akce fire-show, light-show, historický šerm Jihlava, ohnivé efekty, ...

Akce fire-show, light-show, historický šerm Jihlava, ohnivé efekty, ...

Akce fire-show, light-show, historický šerm Jihlava, ohnivé efekty, šermířské souboje, hradní a městské slavnosti, historická vystoupení, pořádání kulturních a městských akcí.


Zajištění akcí s historickým nádechem, šerm z období gotiky, fire-show, ...

Zajištění akcí s historickým nádechem, šerm z období gotiky, fire-show, ...

Ohňové vystoupení, na které budou všichni dlouho vzpomínat, Vám zajistí společenstvo ohně a meče NOVUS ORIGO Martin Bahounek z Polné. Ideální program pro malé i velké.