Zadavatelem microsite je firma Modul Container s.r.o.Výroba modulových kontejnerů Zlín, stavebnicové mobilní kontejnery, obytné, skladové kontejnery

Modul Container s.r.o. Zlín využívá tradici řemeslné výroby a postupů výroby variabilních mobilních kontejnerů a jejich stavebnicového skládání do celků a sestav.Představujeme Vám firmu Modul Container s.r.o. z okresu Zlín, která svoji činnost zaměřila na profesionální výrobu modulových kontejnerů. Zaměřujeme se nejen na domácí trh, ale expedujeme do významných zemí EU. Modulové kontejnery lze použít jednotlivě nebo jako stavebnicový systém. Zajišťujeme dopravu na místo určení.

Výroba a dodávky modulových kontejnerů Zlín:
- obytné kontejnery
- komerční kontejnery, výstavní a prodejní stánky
- sanitární kontejnery
- skladové kontejnery
- speciální kontejnery
- doplňující sortiment

Pokud Vás naše modulové kontejnery zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese tř. Tomáše Bati 1672, Otrokovice, Zlín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Standardní, obytné, sanitární, skladové i speciální mobilní kontejnery. Možnost využití jednotlivě i jako stavebnicový systém. Kompletní servis včetně montáže na „klíč“.


Ocelové konstrukce a mobilní obytné kontejnery pro tuzemsko i ...

Ocelové konstrukce a mobilní obytné kontejnery pro tuzemsko i ...

Variabilní mobilní kontejnery s možností skládání do celků Vám zajistí energická firma Modul Container s.r.o. z Otrokovic. Vyrobíme ocelové rámy dle Vašich představ.