Zadavatelem microsite je firma CAR CHECK s.r.o.Autoservis a pneuservis Brno, příprava vozidel na STK, přezouvání pneumatik, opravy vozidel

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu včetně příprav vozidel na STK, diagnostiky, lakýrnických a karosářských prací, servis a plnění autoklimatizací, opravy a přezouvání pneumatik.Představujeme Vám firmu CAR CHECK s.r.o. z okresu Brno, která svoji činnost zaměřila na služby autoservisu a pneuservisu. Své kvalitní a rychlé služby nabízíme jak pro užitkové vozy, tak pro osobní automobily.

Autoservis a pneuservis Brno:
- diagnostika, oprava vozidel
- lakýrnické práce
- karosářské práce
- servis autoklimatizací
- opravy a přezouvání pneumatik
- příprava vozidel na STK.

Pokud Vás naše služby autoservisu a pneuservisu zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 344, Modřice, Brno.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servisní služby Modřice, autoservis a pneuservis, diagnostika, oprava ...

Servisní služby Modřice, autoservis a pneuservis, diagnostika, oprava ...

Servisní služby Modřice, autoservis a pneuservis, diagnostika, oprava vozidel, přezutí pneu, servis autoklimatizací, příprava vozidel na STK.


Autoservis a pneuservis Modřice, příprava na STK, odborný servis pro ...

Autoservis a pneuservis Modřice, příprava na STK, odborný servis pro ...

Kompletní opravy vozidel včetně přípravy na STK provádí autoservis CAR CHECK s.r.o. sídlící v Modřicích. Zajistíme veškeré lakýrnické a karosářské práce včetně diagnostiky.