Zadavatelem microsite je firma Kožní ambulance Fialová, s.r.o.Kožní ordinace – léčba ekzému, vyšetření znamének

Kožní ambulance v Praze 6. Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie. Diagnostika a léčba kožních a pohlavních chorob. Profesionální a diskrétní přístup.Trápí Vás kožní problémy? Chcete si nechat vyšetřit znaménka či pigmentové skvrny? Máte jiný kožní problém? Pak navštivte naši kožní ambulanci v Praze 6 – Dejvicích na ulici Jugoslávských partyzánů 1089/15. Naše Kožní ambulance Fialová, s.r.o. je tu pro Vás každý všední den.
Vyšetřujeme a léčíme kožní a pohlavní choroby. Ať už Vás trápí ekzém, lupénka či bradavice, my Vám pomůžeme. Profesionální a vstřícný přístup je pro nás samozřejmostí. Nabízíme i služby v oblasti lékařské kosmetiky a korektivní dermatologie. Budete se skvěle nejen cítit, ale i vypadat. Nechte svou pleť rozzářit a zbavte se všech nedokonalostí, které Vás trápí. Naše Kožní ambulance Fialová, s.r.o. Vám zaručí šetrné a efektivní léčení při jakýchkoliv kožních potížích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie Praha, vyšetření a léčba ...

Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie Praha, vyšetření a léčba ...

Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie Praha, vyšetření a léčba kožních a pohlavních chorob, denní sanatorium pro léčbu atopického ekzému, lupénky a dalších chorob.


Kožní ambulance Praha 6, léčba kožních a pohlavních chorob, korektivní ...

Kožní ambulance Praha 6, léčba kožních a pohlavních chorob, korektivní ...

Komplexní služby dermatologa Vám poskytne Kožní ambulance Fialová, s.r.o. sídlící na Praze 6. Vyšetříme Vás a navrhneme vhodný způsob léčby s využitím balneofototerapie i kryosauny.