Vzdělávání dětí od šesti let v ZŠ Pelhřimov

Široká nabídka volitelných předmětů i zájmových kroužku v ZŠ Pelhřimov na ul. Komenského 1465. Nejkvalitnější základní vzdělání pro děti od 1. – 9. třídy.Hledáte vhodnou školu pro Vaše dítě? Jste z Pelhřimova nebo okolí? Naše Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Vám nabízí to nejlepší základní vzdělání pro Vaše děti.
Pro děti 1. i 2. stupně je k dispozici školní družina i školní jídelna. U nás ve škole čeká Vaše děti příjemné prostředí, nejkvalitnější pedagogové i individuální přístup. Poskytujeme pestrou nabídku zájmových kroužků i volitelných předmětů. K dispozici máme samozřejmě i školního psychologa, výchovného poradce a metodika prevence rizikového chování. Během celého roku pořádáme různé soutěže a sportovní i kulturní akce, protože škola není jen učení, ale také zábava. Provozujeme také školní klub, kde se děti mohou odreagovat při hraní různých her.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů

Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů

Základní škola Pelhřimov, výchova a vzdělávání dětí od první do deváté třídy, široká nabídka volitelných a nepovinných předmětů, zájmových kroužků.