Vzdělávání dětí od šesti let v ZŠ Pelhřimov

Široká nabídka volitelných předmětů i zájmových kroužku v ZŠ Pelhřimov na ul. Komenského 1465. Nejkvalitnější základní vzdělání pro děti od 1. – 9. třídy.


Základní škola v Pelhřimově - moderní a individuální přístup
Hledáte vhodnou školu pro Vaše dítě? Jste z Pelhřimova nebo okolí? Naše Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Vám nabízí to nejlepší základní vzdělání pro Vaše děti.
Pro děti 1. i 2. stupně je k dispozici školní družina i školní jídelna. U nás ve škole čeká Vaše děti příjemné prostředí, nejkvalitnější pedagogové i individuální přístup. Poskytujeme pestrou nabídku zájmových kroužků i volitelných předmětů. K dispozici máme samozřejmě i školního psychologa, výchovného poradce a metodika prevence rizikového chování. Během celého roku pořádáme různé soutěže a sportovní i kulturní akce, protože škola není jen učení, ale také zábava. Provozujeme také školní klub, kde se děti mohou odreagovat při hraní různých her.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů

Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů
Základní škola Pelhřimov, výchova a vzdělávání dětí od první do deváté třídy, široká nabídka volitelných a nepovinných předmětů, zájmových kroužků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace
www.zskompe.cz
Adresa

Adresa

Komenského 1465
Pelhřimov 393 01

martin.skorepa@zskompe.cz
+420 565 323 562


Najdete nás také zde:

ARES
captcha