Zadavatelem microsite je firma Ing. Marek Hanáček daňové poradenstvíVedení účetnictví, daňové poradenství a zpracování přiznání

Daňový poradce Ing. Marek Hanáček Vám zajistí bezchybné účetnictví i daně. Poskytne Vám daňové poradenství přímo na míru. Neplaťte daně zbytečně a ušetřete si nervy s účetnictvím.Chcete ušetřit na daních? Hledáte spolehlivého daňového poradce? Netrapte se s účetnictvím a soustřeďte se na Vaše podnikání. Jsem daňový poradce Ing. Marek Hanáček a vše zajistím za Vás.
Poskytuji daňové poradenství a vedení účetnictví dle Vašich konkrétních potřeb. Rychle, svědomitě a s jistotou. Zajistím Vám komplexní vedení účetnictví nebo daňové evidence. Zpracuji veškerá daňová přiznání, zastoupím Vás na úřadech i jednáních. Ale především Vám navrhnu nejlepší řešení pro maximální daňovou optimalizaci a Vy tak ušetříte na daních. Kontaktujte mě i v případě jednorázové konzultace či pro zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Své služby poskytuji v Brně a Uherském Hradišti, kontaktovat mě však můžete i pro konzultaci na dálku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY