Zadavatelem microsite je firma Léčebné lázně Jáchymov a.s.Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Jáchymovské lázně byly založeny jako první radonové lázně na světě. Jedinečná radonová voda účinně pomáhá léčit nemoci pohybového ústrojí.Představujeme Vám Léčebné lázně Jáchymov, které jako první radonové lázně úspěšně léčí nemoci pohybového ústrojí. Dále se věnujeme léčbě onemocnění kloubů, kožních nemocí, nervového systému a páteře, oběhového ústrojí, léčíme stavy po úrazech a operacích, stavy u nemocných cukrovkou nebo dnu a také se specializujeme na léčbu Bechtěrevovy choroby.

Léčebné lázně Jáchymov nabízejí pobyty léčebné, relaxační, sváteční, firemní, na pár dní, v rámci dovolené a nebo jako benefity pro zdravotníky. V rámci léčebného programu můžete navštívit saunový důl, štolu Astoria a solnou jeskyni.

Chcete se u nás ubytovat a využívat náš léčebný program? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese T. G. Masaryka 415, Jáchymov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY