Zadavatelem microsite je firma Gymnázium StříbroGymnázium Stříbro, škola umožňujícím optimální a všestranný rozvoj žáků

Naše gymnázium Stříbro se snaží vytvořit lidi, kteří jsou vybaveni všemi kompetencemi pro život ve společnosti, motivovaní k dalšímu studiu a k práci ve své profesi.Gymnázium Stříbro je rovnocenným partnerem zřizovateli, školské radě, žákům, rodičům i místní komunitě. Žákům jsme schopni zajistit studium na osmiletém gymnáziu a obchodní akademii. Po ukončení studia možnost studovat na všech typech vysokých škol.

Naše Gymnázium Stříbro má zájem komplexně rozvíjet osobnost každého žáka pomocí moderních pedagogických prostředků a metod, které mají smysl a význam. Škola je vybavena odbornými učebnami, moderními pomůckami, školní jídelnou, tělocvičnou a posilovnou.

Jste studijní typ a máte předpoklady se úspěšně vzdělávat? Přijďte studovat do gymnázia ve Stříbře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium a obchodní akademie Stříbro, osmileté gymnaziální studium ...

Gymnázium a obchodní akademie Stříbro, osmileté gymnaziální studium ...

Gymnázium a obchodní akademie Stříbro, osmileté gymnaziální studium všeobecného zaměření, počítačové učebny, výuka cizích jazyků, ekonomické vzdělání, služby cestovního ruchu.


Gymnázium Stříbro

Gymnázium Stříbro

Kvalitní vzdělání osmileté nebo čtyřleté vzdělání zakončené maturitní zkouškou, moderní zázemí pro výuku a kvalifikovaný učitelský sbor nabízí Gymnázium a Obchodní akademie Stříbro.


Obchodní akademie Stříbro

Obchodní akademie Stříbro

Vybíráte si střední školu a láká Vás práce se zaměřením na podnikání a služby cestovního ruchu? Pak je pro Vás studium na Obchodní akademii Stříbro tou správnou volbou.


Moderní gymnázium a střední škola Stříbro s mnohaletou tradicí

Moderní gymnázium a střední škola Stříbro s mnohaletou tradicí

Osmileté a čtyřleté studijní obory na gymnáziu a obory se zaměřením na podnikání a služby cestovního ruchu otevírá Gymnázium a Obchodní akademie Stříbro.