Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

zvu.servis@zvu.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 495 823 241

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Pražská třída 322/4
Hradec Králové 500 02

Nástrojárna a generální opravy, renovace zdvihací techniky Hradec Králové

Máme dlouhodobé zkušenosti s opravami a rekonstrukcemi mostových a portálových jeřábů a provádíme celkové repase mechaniky a elektra - ZVU Servis a.s. Hradec Králové


Představujeme Vám firmu ZVU Servis a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace mostových a portálových jeřábů do 50 t. Součástí našich služeb jsou i akreditované prohlídky a kontroly jeřábů a drah. Také provádíme přípravy jeřábů na revizní zkoušky a odstranění revizních závad.

Naší specializací jsou opravy starších typů především značek Vudut, Vihorlat Snina a Balkancar. Disponujeme velkou zásobou náhradních dílů. Renovujeme jeřábová kola, brzdy, motory a provádíme celkové repase mechaniky a elektra.

Pokud Vás naše opravy jeřábů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská třída 322/4, Hradec Králové.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Opravy elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů v Hradci Králové

Opravy elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů v Hradci ...

Služby na kvalitní úrovni v oblasti opravy elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů vám poskytne společnost ZVU Servis a.s. z Hradce Králové.

Sestavy strojů, strojní díly, ocelové konstrukce Hradec Králové, opravy strojů, malosériové dodávky

Sestavy strojů, strojní díly, ocelové konstrukce Hradec Králové, opravy ...

Sestavy strojů, strojní díly, ocelové konstrukce Hradec Králové, opravy strojů, malosériové dodávky, generální a střední opravy výrobních strojů.

Štítky:Elektroinstalační práceBrusičské práceNástrojářské práceObráběčské, soustružnické a frézařské prácePovrchové úpravy kovůSvářečské práceNáhradní díly pro stroje a zařízeníStroje jednoúčelové a speciálníStrojírny a kovovýrobaOcelové konstrukce a kovové schody

Podstránky

Strojírenská výroba

Zakázková strojírenská výroba strojů, kovodílů, konstrukcí, svařenců

Strojírenská výroba společnosti ZVU Servis a.s. z Hradce Králové je zaměřena na zhotovení jednoúčelových strojů, strojních dílů, ocelových konstrukcí pro různá průmyslová odvětví, svařenců, nástrojů, komponentů a dílů výrobních linek. Zakázkovou strojírenskou výrobu realizujeme dle technické dokumentace zákazníka v malých sériích i kusově.

Opravy strojů a techniky

Generální opravy, servis, běžné opravy strojů, elektromotorů a elektrozařízení

Pracovní náplní strojírenské firmy ZVU Servis a.s., skupiny Generální opravna je rovněž údržba strojního zařízení, běžné opravy, preventivní prohlídky strojů, generální opravy obráběcích a tvářecích strojů. Specializujeme se také na opravy elektromotorů a elektrických zařízení strojů a výrobních linek. Opravujeme a rekonstruujeme mostové s portálové jeřáby do 50 t.

Měření a kalibrace

Opravy a kalibrace měřidel v certifikovaném Metrologickém středisku

Na opravy a kalibrace měřidel i další metrologickou činnost se specializuje Metrologické středisko ZVU Servis a.s. Kalibrací a opravami měřidel usilujeme o prodloužení jejich životnosti, čímž ušetří uživatelé nemalé finanční prostředky. K provádění kalibrace měřidel vlastníme Registrační osvědčení č. 501-RO-0531/98, vydané ČMI Pardubice.


Kontakty

ZVU Servis a.s.
Pražská třída 322/4
Hradec Králové 500 02
GPS: 50°12′38.38″ N, 15°48′25.27″ E

50°12′38.38″ N, 15°48′25.27″ E

QR kód firmy ZVU Servis a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA ZVU Servis a.s. Strojírenství Hradec Králové
Adresa

Adresa

Pražská třída 322/4
Hradec Králové 500 02

zvu.servis@zvu.cz
+420 495 823 241

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Strojírenská výroba

Strojírenská výroba

Opravy strojů a techniky

Opravy strojů a techniky

Měření a kalibrace

Měření a kalibrace

Kde nás najdete

Pražská třída 322/4
Hradec Králové 500 02

GPS50°12′38.38″ N, 15°48′25.27″ E

Plánování trasy

Pražská třída 322/4 Hradec Králové 50002

Prospekty

Certifikát kvality firmy