Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry
Firma ADR SYSTEM vyrábí disky, pneumatiky a také kompletní kola v rozměrech od 2,5X4“ až po 20X10X10 “, které lze využít pro travní sekačky, žací adaptéry i jednoosé přívěsy.
Hledáte výrobce pneumatik pro travní sekačky nebo žací adaptéry? Potřebujete nové disky nebo kompletní kola pro jednoosý přívěs? Vše potřebné nakoupíte u společnosti ADR SYSTEM, která pod výrobním logem C.L.M ADR GROUP vyrábí disky, pneumatiky a kompletní kola v rozměrech od 2, 5X4“ až po 20X10X10 “.
Tato kola nachází uplatnění jako kola pro travní sekačky, žací adaptéry nebo jednoosé přívěsy. Nosnost kol se pohybuje od 135 kg až do 700 kg. Profil kola a disku se odvíjí od typu stroje.
V případě zájmu o bližší informace ohledně výroby disků, pneu a kol nás neváhejte kontaktovat.
Microsite byla topována dne: 10.03.2023
ID microsite: 181668, počet zhlédnutí: 25