Zadavatelem microsite je firma AMM Otáhal s.r.o.Dodavatel kvalitních plastových bazénů a průmyslových nádrží jižní Morava

Vysoce kvalitní české plastové bazény, bazény z plastu vyráběné v České republice, průmyslové a víceúčelové nádoby z plastu, vyráběné plastové nádrže a rodinné bazény.Sníte o krásném bazénu ve vaší zahradě? Už dlouho o tom přemýšlíte, ale stále jste nenašli pravého dodavatele? Zkuste se informovat v naší firmě AMM Otáhal s.r.o., vy přijdete s poptávkou a my vám poskytneme tu nejlepší cenovou nabídku.
Jako hlavní produkt nabízíme bazény, ale v prodávaném sortimentu naleznete široké spektrum průmyslových plastových nádob. Jsou to například septiky, sudy, kanalizační a jiné nádrže, víceúčelové nádoby dle vaší poptávky.
Pro bazény vyrábíme i zastřešení. Poskytneme i bazénovou chemii. Snažíme se vyhovět vašim přáním. Naše produkty jsou založeny na kvalitní technologii a rodinném know-how. Budeme se snažit skloubit vše k vaší spokojenosti. Zajišťujeme i servisní služby. Výrobky dodáváme po celé republice i Evropě. Pracujeme v souladu se všemi normami. Zaručujeme tedy vysokou kvalitu a dlouholetost.
Kontaktujte nás telefonicky, mailem, nebo osobně na naší provozovně v Kobylí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vysoce kvalitní plastové výrobky z polypropylénu, polyetylénu, PVC

Vysoce kvalitní plastové výrobky z polypropylénu, polyetylénu, PVC

Nádrže z termoplastů, jímky, nádrže na dešťovou vodu, šachty i tvarovky do vodovodních a odpadních systémů i další výrobky pro chemický, potravinářský a stavební průmysl.