Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní hala, zimní stadion

Jste sportovní nadšenci a hledáte vyžití v okresním městě Hodoníně? Vedete nebo zakládáte sportovní kroužek a sháníte moderní a vysoce kvalitní zázemí? Využijte služeb naší organizace TEZA Hodonín.Jsme TEZA – příspěvková organizace města Hodonína, která byla založena za účelem umožnit občanům města a přilehlého okolí realizovat široké spektrum rekreačních, regeneračních a sportovních aktivit. Naše činnost přispívá k rozvoji sportu a tělovýchovy v městě Hodoníně, stejně tak se snažíme o rozšíření dobrého jména našeho města za jeho hranicemi. Do naší správy spadá víceúčelová sportovní hala, jedna z nejmodernějších v kraji, dále pak městský zimní stadion, sportovní areál a několik venkovních hřišť. Jsme schopni zájemcům o sport nabídnou širokou škálu pohybových aktivit, ať už provozovaných v zastřešené hale či pod širým nebem. Víceúčelová hala nabízí nejen dostatek sportovišť, ale také regenerační zázemí (masáže, sauna, posilovna…) a restauraci s kapacitou až 50 míst. Zimní stadion je jednou ze sportovních dominant města a odehrávají se zde jak hokejová utkání, tak také exhibiční lední sporty. Sportovní areál U Červených domků nabízí fotbalové hřiště s lehkoatletickým oválem či tenisové kurty. Venkovní hřiště spadající do naší správy se nacházejí na ulicích Očovská a Mírové náměstí, pod naši záštitu patří také hodonínský skate park, velmi oblíbené místo pro aktivní sportovce.
Sídlíme na adrese Tyršova 3588/10, Hodonín, veškeré informace o naší organizaci naleznete také na www.teza-hodonin.cz. Jsme rádi, že díky nám město Hodonín žije sportem!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, venkovní hřiště, sportovní areál U Červených domků, provoz a správa sportovních objektů.


Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál  v Hodoníně

Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál v Hodoníně

Krytý plavecký bazén, sportovní hala, letní koupaliště, zimní stadion pro veřejné bruslení a sportovní areál či venkovní hřiště a skatepark v Hodoníně provozuje příspěvková organizace Teza Hodonín.


Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Bruslení pro veřejnost, ledová plocha pro hokej a krasobruslení, letní inline, možnost pronájmu pro kulturní akce poskytuje krytý zimní stadion TEZA Hodonín, příspěvková organizace.