Zadavatelem microsite je firma ZANOKOV, spol. s r.o.Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Provádíme zakázkovou kovovýrobu včetně kovových reklamních předmětů, jako jsou pamětní mince, medaile, odznaky, firemní loga, knoflíky, nábytkové kování, opaskové spony a mnoho dalšího.Představujeme Vám firmu ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na zakázkovou kovovýrobu. Zabýváme se výrobou odznaků, medailí, pamětních mincí, plaket, kravatových spon, firemních štítků a log, nábytkového kování, hodnostního značení, čepicových odznaků, drobného kování, opaskových spon, růžků, knoflíků, kování na pouzdra, držadel na kabelky, kování na koňské postroje.

Výrobky naší firmy ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou jsou galvanicky pokoveny pro větší odolnost a dlouhou životnost. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zakázková výroba kovových reklamních předmětů a kovové galanterie

Zakázková výroba kovových reklamních předmětů a kovové galanterie

Originální kovové dárky, reklamní kovové předměty, odznaky, pamětní mince, nábytkové kování, na zakázku vyrábí ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou.


Originální výroba mincí, odznaků, dále kovová a kožená galanterie, ...

Originální výroba mincí, odznaků, dále kovová a kožená galanterie, ...

Firma ZANOKOV z Jablonce nad Nisou poskytuje kvalitní služby oblasti kovové a kožené galanterie. Provádíme lisařské, nástrojařské i rytecké práce, vyrábíme originální mince, odznaky, medaile.