Základní škola v městě Příbor Moravskoslezský kraj

Nabídka základního devítiletého vzdělání, nejkvalitnější poskytovatel vzdělání v Moravskoslezském kraji, moderní základní škola s odbornými učebnami a sportovním zázemím.


Základní devítileté vzdělávání ve městě Příbor
Bydlíte v okrese Nový Jičín a hledáte základní školu do které umístíte své dítě? Chcete pro něj to nejlepší vzdělání? To vám nabízí naše Základní škola Npor.Loma, která disponuje příjemným prostředím, moderním vybavením a kvalitním personálem.
V naší škole můžete navštěvovat 1. až 9. třídu. Máme několik odborných učeben, které pomáhají žákům lepších výsledků v jednotlivých předmětech. Jsou to třídy informatiky, chemie, fyziky, jazykové učebny a mnoho dalších. Pro děti jsou připraveny různé kroužky a školní kulturní akce. Navštěvovat mohou školní družinu a jídelnu. Škola je vybavena dvěma tělocvičnami a venkovním sportovištěm. Žákům se dostává nejlepší péče a vzdělání. Neváhejte, přijďte se podívat a zvolte naši školu pro vaše dítě.
Základní škola je umístěna na adrese Školní 1510, informace a fotografie také hledejte na facebookovém a instagramovém účtu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace
www.zs-lomapribor.cz
Adresa

Adresa

Školní 1510
Příbor 742 58

kancelar@zs-lomapribor.cz
+420 556 723 058


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha