Zadavatelem microsite je firma Giselda Mgr. Milan KnechtAutoškola, prostory k pronájmu a ubytování, nabídka masáží – multifunkční centrum Giselda

Víceúčelové centrum v Brně-Bystrci, kurzy k získání licence řidiče, prostory k pronájmu, ubytování a možnost masáží – Giselda Brno.Blížíte se vy nebo vaše děti k plnoletosti a chtěli byste dostat řidičský průkaz? Hledáte prostory k pronájmu nebo ubytování? Navštivte naši autoškolu a využijte prostor našeho střediska v Brně, které nabízí tyto výše zmíněné služby. Navíc realizujeme masáže, máme opravdu bohatou nabídku.
Mimo autoškolu, disponujeme učebnou a konferenční místnosti, které si můžete pronajmout k soukromým hodinám, schůzkám nebo pro jednání či prezentace. Zároveň je možnost se u nás ubytovat. Doplňkovou službou jsou masáže, vybírat lze z několika druhů, dle vašich preferencí a problémů. V portfoliu máme relaxační, sportovní, celkovou, bodovou. Jednotlivé typy volíme po konzultaci se zákazníkem.
Centrum Giselda se nachází na adrese K Dálnici 34, Brno-Bystrc. Na této adrese nás zastihnete ve středu od 16:00 do 19:00 nebo po předchozí domluvě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY