Zadavatelem microsite je firma Rekreační středisko BUDOUCNOST spol. s.r.o.Ubytování a sportovní vyžití v srdci Beskyd

Sportovní a rekreační středisko v Beskydech, místo určené k sportovním a odpočinkovým aktivitám, ubytovací služby v různých typech zařízení, místo pro akce a oslavy – Rekreační středisko Budoucnost.Hledáte místo k aktivnímu odpočinku uprostřed krásné beskydské přírody? Bydlíte v okolí Frýdlantu nad Ostravicí a potřebujete místo pro uspořádání rodinné nebo firemní akce? V obou případech vám nabízíme služby našeho rekreačního střediska Budoucnost spol. s r.o.
Prostory našeho střediska ukrývají místo pro ubytování, wellness, sportovní zařízení, fitness centrum. Opravdu můžete vaši dovolenou strávit aktivně a zároveň skloubit odpočinek se sportovními aktivitami. A co více, zažijete zde gastronomické zážitky, o které se postará naše restaurace s terasou a velmi lákavá pivnice. Ubytování je ve všech cenových relacích, disponujeme hotelem, ubytovnou, využít lze venkovních chatek či penzionu. Celkem tak máme 140 míst k ubytování. Organizujeme i akce na přání zákazníka, mohou to být narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky, vše dle vašich požadavků a přání.
Přijeďte k nám strávit váš volný čas a užít si naplno všech našich nabízených služeb. Pokud si rezervujete pobyt nebo k nám jedete na oslavu, svatbu nebo akci, vyrazte na adresu Nová Ves 139 ve Frýdlantu nad Ostravicí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY